Dietetyk kliniczny

Czy poszukujecie spersonalizowanej i skutecznej pomocy w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych? Nasz dietetyk z pasją i profesjonalizmem pomoże Ci stworzyć plan żywieniowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dietetyk to specjalista, który zajmuje się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka. Edukuje pacjentów w zakresie prawidłowej diety, dopasowanej do wieku oraz stanu zdrowia. Ponadto opracowuje zalecenia żywieniowe dla osób zdrowych, ale również dla osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenia – w tym na nadwagę i otyłość.

Na stan naszego zdrowia ma wpływ wiele elementów. Należą do nich czynniki niemodyfikowalne, na które nie mamy wpływu, m.in.: uwarunkowania genetyczne, wiek, płeć, ale również takie, które możemy modyfikować przez zmiany swojego stylu życia, np. aktywność fizyczną oraz sposób żywienia.

Wbrew pozorom konsultacja dietetyka nie jest i nie powinna być skierowana jedynie do osób z nieprawidłową masą ciała, głównie nadwagą i otyłością.

Każdy człowiek jest inny i potrzebuje spersonalizowanych rozwiązań pod kątem żywienia, uwzględniających m.in. stan zdrowia, preferencje i umiejętności kulinarne, gotowość na zmiany trybu życia. Gwarantuje to indywidualna opieka dietetyka klinicznego.

Nie czekaj

Skorzystaj z formularza i zarejestruj się na wizytę już teraz

Przejdź do formularza